najave događanja:

Gajeta's CUP
Murterska vala
08.10. Nedjelja

14:00h - Sastanak kormilara

15:00h - Start regate

novosti:

partneri stranice:

Latinsko idro Murter 2017.


Ukupni poredak:

R. br. Oznaka Ime Kormilar kategorija  
1 MU 906   ANTE FRŽOP KAIĆ B/M  
2 MU 752 TRTUŠA ANTE TURČINOV GAJETA  
3 RB 6 PEINKA PETAR ŠPANJOL GAJETA B/M  
4 MU111 JARUH REINER TOMANEK LEUT  
5 MU887 ILKA ANTE DAVOR TURČINOV GAJETA  
6 MU612 BABA TONE DARIO FILIPI GAJETA  
7 MU 485 SIROTICA DAMIR ČORKALO GAJETA  
8 ŠI4585 MARIJA MOČNA NIKOLA SKRAČIĆ GAJETA  
9  1019 MU MAČUHICA TIHOMIR TURČINOV GAJETA  
10 MU777 DIŠPETOŽA KLEMENT JADREŠIĆ GAJETA  
11 TI 777 BABA IVANICA IVICA MEIĆ SIDIĆ GAJETA  
12 MU 686   IZIDOR JURAGA LEUT  
13 CS 1655 DON ĆIĆO IVICA GRBAC KAIĆ B/M  
14 MU888 KNEZAC MATEJ JEŽINA KAIĆ B/M  
15 ZD998 CICIBELA MARINO MIJAT LEUT  
16 MU229 VADA-GODULICA KREŠIMIR PAPEŠA GAJETA  
17 MU 31 ŠIMICA MATEJ ŠIKIĆ GAJETA  
18 MU 60   JOSO TURČINOV ŠPAR GAJETA  
19 MU835 GRBINAC KARLO POPOVIĆ LEUT  
20 MU988 MODRAVKA OGNJEN JAKOVČEV GAJETA  
21 MU588 DAVNA ŽEJA ZVONIMIR ILIJIĆ GAJETA  
22 MU 1054   ZORAN JUŠIĆ GAJETA  
23 BG5252 FRANKA2 MARINKO KATIČIN GAJETA  
24 MU1581 BEBA DOMAGOJ JADREŠIĆ GAJETA  
25 MD 551   ROBERT MOHOVIĆ KAIĆ B/M  
26 TI250 MATI JEZERKA IVAN JOVIĆ GAJETA B/M  
27 TI794 NORKA NIKŠA PIRJAK GAJETA  
28 MU1229 OLGA ZDENKO BILIĆ GAJETA  
29 ŠB 6742 SPUGA RINO JARAM GAJETA  
30 MU1072 MLADENKA NEVICA MUDRONJA GAJETA  
31 MU 1 KURNATARICA VLADIMIR SKRAČIĆ GAJETA  
32 MU 8 BAŽOKIĆ JERE ŠIKIĆ LEUT  
33 MU810 DUME NIKOLA BALIN GAJETA  
34 MU 674 ZLATKO ZLATKO KOVAČEV KAIĆ  
35 MU175 BRUKA ŠIME LOVRIĆ KAIĆ  
36 ST 312   SNJEŽAN RAMEŠA KAIĆ B/M  
37 MU 85 GUŠTE TONKO SKRAČIĆ LEUT  
38 MU 84 ORLIĆ DIETER SCHELLENBERG LEUT  
39 VD1227 MILA BORIS ANTIĆ GAJETA   
40 MU 814 GALEB MLADENKO JEŽNA LEUT  
41 MU 186 MARIJA ANA JERAT KAIĆ  
42 TI 94   BOŽO KLARIN PETRINA GAJETA  
43 MU 716   NIKOLA PLESLIĆ GAJETA  
44 MU 55   DRAGULO VODOPIJA LEUT  
45 BG 765   RADE ŠAMIĆ LEUT  
46 BG5223 VIKI STANISLAV KUŠTERA KAIĆ B/M  
47 HV842 KULAF FRANE MILIČIĆ GAJETA  
48 ŠB4870 VIRA LUKA KALINIĆ GAJETA  
49 MU637   LUKA VODOPIJA KAIĆ  
50 BG 1576   MIRKO ČEPO LEUT  
51 MU108   TOMISLAV SKRAČIĆ GAJETA  
52 MU 36 LASTAVICA NIKICA KUKOLJ LEUT  
53 MU 793 MALI PARTIZAN ZDRAVKO BAŠIĆ GAJETA  
  MU1700 LIPA MOJA JADRANKO PAVIĆ GAJETA VAN KON.
  MU 520 CVITA TOMISLAV JADREŠIĆ GAJETA VAN KON.
  ZD1113 CONDURA CROATICA MOJMIR MARTIN VAN KATEGORIJE VAN KON.
  MU 65   SLOBODAN SKRAČIĆ GAJETA B/M DSKV
  MU820   IVAN SKRAČIĆ LEUT DSKV
  ZD5505 MALI PAŠMAN TOMISLAV TIČIĆ KAIĆ B/M DSKV
  HV5   DARKO ŠOŠA GAJETA B/M DSKV
  BG14 NEUMORNI MAREO PERKOVIĆ LEUT DSKV
  BG1215 BUHA INES KUŠTERA GAJETA DSKV
  OP 973 KA DE SI MIRKO DUJMOVIĆ KAIĆ B/M DSKV
  MU697 KRALJICA VIDA MUKILIČIN GAJETA N Z
  MU710   SINIŠA ČUBRIĆ GAJETA N Z
  ŠB4887 KRAPAN-GAJ NIKICA BUJAS   N Z
  PI772 ISSA MITJA ZUPANČIĆ LEUT N Z

 

Leuti:

R. br. Oznaka Ime Kormilar kategorija  
1 MU111 JARUH REINER TOMANEK LEUT  
2 MU 686   IZIDOR JURAGA LEUT  
3 ZD998 CICIBELA MARINO MIJAT LEUT  
4 MU835 GRBINAC KARLO POPOVIĆ LEUT  
5 MU 8 BAŽOKIĆ JERE ŠIKIĆ LEUT  
6 MU 85 GUŠTE TONKO SKRAČIĆ LEUT  
7 MU 84 ORLIĆ DIETER SCHELLENBERG LEUT  
8 MU 814 GALEB MLADENKO JEŽNA LEUT  
9 MU 55   DRAGULO VODOPIJA LEUT  
10 BG 765   RADE ŠAMIĆ LEUT  
11 BG 1576   MIRKO ČEPO LEUT  
12 MU 36 LASTAVICA NIKICA KUKOLJ LEUT  
  MU820   IVAN SKRAČIĆ LEUT DSKV
  BG14 NEUMORNI MAREO PERKOVIĆ LEUT DSKV
  PI772 ISSA MITJA ZUPANČIĆ LEUT NIJE ZAVRŠIO

 

Gajeta:

R. br. Oznaka Ime Kormilar kategorija  
1 MU 752 TRTUŠA ANTE TURČINOV GAJETA  
2 MU887 ILKA ANTE DAVOR TURČINOV GAJETA  
3 MU612 BABA TONE DARIO FILIPI GAJETA  
4 MU 485 SIROTICA DAMIR ČORKALO GAJETA  
5 ŠI4585 MARIJA MOČNA NIKOLA SKRAČIĆ GAJETA  
6  1019 MU MAČUHICA TIHOMIR TURČINOV GAJETA  
7 MU777 DIŠPETOŽA KLEMENT JADREŠIĆ GAJETA  
8 TI 777 BABA IVANICA IVICA MEIĆ SIDIĆ GAJETA  
9 MU229 VADA-GODULICA KREŠIMIR PAPEŠA GAJETA  
10 MU 31 ŠIMICA MATEJ ŠIKIĆ GAJETA  
11 MU 60   JOSO TURČINOV ŠPAR GAJETA  
12 MU988 MODRAVKA OGNJEN JAKOVČEV GAJETA  
13 MU588 DAVNA ŽEJA ZVONIMIR ILIJIĆ GAJETA  
14 MU 1054   ZORAN JUŠIĆ GAJETA  
15 BG5252 FRANKA2 MARINKO KATIČIN GAJETA  
16 MU1581 BEBA DOMAGOJ JADREŠIĆ GAJETA  
17 TI794 NORKA NIKŠA PIRJAK GAJETA  
18 MU1229 OLGA ZDENKO BILIĆ GAJETA  
19 ŠB 6742 SPUGA RINO JARAM GAJETA  
20 MU1072 MLADENKA NEVICA MUDRONJA GAJETA  
21 MU 1 KURNATARICA VLADIMIR SKRAČIĆ GAJETA  
22 MU810 DUME NIKOLA BALIN GAJETA  
23 VD1227 MILA BORIS ANTIĆ GAJETA   
24 TI 94   BOŽO KLARIN PETRINA GAJETA  
25 MU 716   NIKOLA PLESLIĆ GAJETA  
26 HV842 KULAF FRANE MILIČIĆ GAJETA  
27 ŠB4870 VIRA LUKA KALINIĆ GAJETA  
28 MU108   TOMISLAV SKRAČIĆ GAJETA  
29 MU 793 MALI PARTIZAN ZDRAVKO BAŠIĆ GAJETA  
  MU1700 LIPA MOJA JADRANKO PAVIĆ GAJETA VAN KONKURENCIJE
  MU 520 CVITA TOMISLAV JADREŠIĆ GAJETA VAN KONKURENCIJE
  BG1215 BUHA INES KUŠTERA GAJETA DSKV
  MU697 KRALJICA VIDA MUKILIČIN GAJETA NIJE ZAVRŠIO
  MU710   SINIŠA ČUBRIĆ GAJETA NIJE ZAVRŠIO

 

Gajeta bez motora:

R. br. Oznaka Ime Kormilar kategorija  
1 RB 6 PEINKA PETAR ŠPANJOL GAJETA B/M  
2 TI250 MATI JEZERKA IVAN JOVIĆ GAJETA B/M  
  HV5   DARKO ŠOŠA GAJETA B/M DSKV

 

Kaić:

R. br. Oznaka Ime Kormilar kategorija  
1 MU 674 ZLATKO ZLATKO KOVAČEV KAIĆ  
2 MU175 BRUKA ŠIME LOVRIĆ KAIĆ  
3 MU 186 MARIJA ANA JERAT KAIĆ  
4 MU637   LUKA VODOPIJA KAIĆ  

 

Kaić bez motora:

R. br. Oznaka Ime Kormilar kategorija  
1 MU 906   ANTE FRŽOP KAIĆ B/M  
2 CS 1655 DON ĆIĆO IVICA GRBAC KAIĆ B/M  
3 MU888 MATEJ MATEJ JEŽINA KAIĆ B/M  
4 MD 551   ROBERT MOHOVIĆ KAIĆ B/M  
5 ST 312   SNJEŽAN RAMEŠA KAIĆ B/M  
6 BG5223 VIKI STANISLAV KUŠTERA KAIĆ B/M  
  ZD5505 MALI PAŠMAN TOMISLAV TIČIĆ KAIĆ B/M DSKV
  OP 973 KA DE SI MIRKO DUJMOVIĆ KAIĆ B/M DSKV

 

Murter 01.10.2017.

Foto galerija Latinskog Idra 2017.
Arhiva rezultata

Na vrh...