najave događanja:

Gajeta's CUP
Murterska vala
08.10. Nedjelja

14:00h - Sastanak kormilara

15:00h - Start regate

novosti:

partneri stranice:

Latinsko idro Murter 2016.


Ukupni poredak:

Poredak Oznaka Ime Kormilar Klasa
1 MU 111 JARUH JADRAN JERAT LEUT
2 MU 485 SIROTICA DAMIR ČORKALO GAJETA
3 MU 752 TRTUŠA ANTE TURČINOV GAJETA
4 MU 887 ILKA ANTE DAVOR TURČNOV GAJETA
5 MU 906 MARINKA DUJE FRŽOP KAIĆ B/M
6 MU229 GODULICA KREŠIMIR PAPEŠA GAJETA
7 RB 6 PEINKA PETAR ŠPANJOL KAIĆ B/M
8 MU 520 CVITA HRVOJE JADREŠIĆ GAJETA
9 MU 612 BABA TONE DARIO FILIPI GAJETA
10 MU 1019 MAĆUHICA TIHOMIR TURČINOV GAJETA
11 TI 777 BABA IVANICA IVICA MEIĆ-SIDIĆ GAJETA
12 MU 554 JOSIP PAVIĆ KOŠTE GAJETA
13 MU 1581 BEBA DOMAGOJ JADREŠIĆ GAJETA
14 MU60   JOSIP TURČINOV GAJETA
15 MU1104 BEPINA IVO TURČINOV GAJETA
15 MU 219 DIŠPETOŽA KLEMENT JADREŠIĆ GAJETA
16 MU1 KURNATARICA ANTE JUŠIĆ GAJETA
17 ZD 988 CICIBELA MARINO MIJAT LEUT
18 686 MU MLADEN IZIDOR JURAGA LEUT
20 MU 1054   BORIS NINIĆ GAJETA
21 MU 31 ŠIMICA MATEJ ŠIKIĆ GAJETA
22 ŠB4585 MARIJA MOĆNA NIKOLA SKRAČIĆ GAJETA B/M
23 MU85   TONKO SKRAČIĆ LEUT
24 MU 988 MODRAVARKA OGNJEN JAKOVČEV GAJETA
25 MU 644 SUK DENIS JAKOVČEV GAJETA
26 MU 1229 OLGA ZDENKO BILIĆ GAJETA
27 MU84 ORLIĆ DIETER SCHELLENBER LEUT
28 MU 888 KNEZAC MATEJ JEŽINA KAIĆ B/M
29 TI794 NORKA NIKŠA PIRJAK GAJETA
30 TI250 MATI JEZERKA IVAN JOVIĆ GAJETA B/M
31 MU 810 DUME NIKOLA BALIN GAJETA
32 TI 232 TETA COLE MILOŠ LAPOV GAJETA
33 MU 697 KRALJICA ŽELJKO BURTIN GAJETA
34 MU 588 DAVNA ŽEJA ZVONIMIR ILIJIĆ GAJETA
35 MU 716   NIKOLA PLESLIĆ GAJETA
35 BG 1215 BUHA STANISLAV KUSTERA GAJETA
36 MU 1658 BABA CELINA LUCIJANO KAPOV GAJETA
37 MU52 JUŠINICA ZORAN JUŠIĆ GAJETA
38 MU 8 BAŽOKIĆ IVE ŠIKIĆ BAŽOKIĆ LEUT
40 BG 99   DOBROSLAV KOVAČIĆ GAJETA
41 MU 814 GALEB MLADEN JEŽINA LEUT
izvan kat. MU1039 SLAVUJA JELENA BELAMARIĆ LEUT
42 MU55 MU DRAGULO VODOPIJA LEUT
43 MU186 MARIJA ANA JERAT KAIĆ
44 MU 674   ZLATKO KOVAČEV  KAIĆ
45 MU175 BRUKA ŠIME LOVRIĆ KAIĆ
46 ŠB 4870 VIRA LUKA KALINIĆ GAJETA
47 BG 14 NEUMORNI NEVIA PERKOVIĆ LEUT
48 MU 1072 MLADENKA NEVICA MUDRONJA GAJETA
49 HV 942 KULAF FRANE MILIČIĆ GAJETA
50 MU 108 ŠIMICA VLADIMIR SKRAČIĆ GAJETA
51 MU793 MALI PARTIZAN ZDRAVKO BAŠIĆ GAJETA
52 MU65   SLOBODAN SKRAČIĆ KAIĆ
53 MU 36 LASTAVICA BRANKO MARKOV "HRENKI" LEUT B/M
54 MU 637 MLADENKA LUKA VODOPIJA KAIĆ 
nisu završili   JURKOVICA ANDRIJA PTAMOJEVIĆ KAIĆ B/M
nisu završili   LUCICA MIRO CVITKOVIĆ KAIĆ B/M
nisu završili ST 312   SNJEŽAN RAMEŠA KAIĆ B/M
nisu završili ZD1113 CONDURA CROATICA MARIO PINČIĆ LEUT
nisu završili ST 54 SLOBODNA DALMACIJA FILIP DEDIĆ LEUT
nisu završili MU 470   SINIŠA ČUBRIĆ GAJETA
nisu završili TI1240 BAČURKOVICA VJEKOSLAV KLARIN GAJETA
nisu završili ŠB 4887 KRAPAN-GAJ NIKICA BUJAS KAIĆ

 

Poredak u grupi - LEUT
Poredak Oznaka Ime Kormilar Klasa
1 MU 111 JARUH JADRAN JERAT LEUT
2 ZD 988 CICIBELA MARINO MIJAT LEUT
3 686 MU MLADEN IZIDOR JURAGA LEUT
4 MU85   TONKO SKRAČIĆ LEUT
5 MU84 ORLIĆ DIETER SCHELLENBER LEUT
6 MU 8 BAŽOKIĆ IVE ŠIKIĆ BAŽOKIĆ LEUT
7 MU 814 GALEB MLADEN JEŽINA LEUT
izvan kat. MU1039 SLAVUJA JELENA BELAMARIĆ LEUT
8 MU55 MU DRAGULO VODOPIJA LEUT
9 BG 14 NEUMORNI NEVIA PERKOVIĆ LEUT
10 MU 36 LASTAVICA BRANKO MARKOV LEUT B/M
nisu završili ZD1113 CONDURA CROATICA MARIO PINČIĆ LEUT
nisu završili ST 54 SLOBODNA DALMACIJA FILIP DEDIĆ LEUT

 

Poredak u grupi - GAJETA
Poredak Oznaka Ime Kormilar Klasa
1 MU 485 SIROTICA DAMIR ČORKALO GAJETA
2 MU 752 TRTUŠA ANTE TURČINOV GAJETA
3 MU 887 ILKA ANTE DAVOR TURČNOV GAJETA
4 MU229 GODULICA KREŠIMIR PAPEŠA GAJETA
5 MU 520 CVITA HRVOJE JADREŠIĆ GAJETA
6 MU 612 BABA TONE DARIO FILIPI GAJETA
7 MU 1019 MAĆUHICA TIHOMIR TURČINOV GAJETA
8 TI 777 BABA IVANICA IVICA MEIĆ-SIDIĆ GAJETA
9 MU 554 JOSIP PAVIĆ KOŠTE GAJETA
10 MU 1581 BEBA DOMAGOJ JADREŠIĆ GAJETA
11 MU60   JOSIP TURČINOV GAJETA
12 MU1104 BEPINA IVO TURČINOV GAJETA
13 MU 219 DIŠPETOŽA KLEMENT JADREŠIĆ GAJETA
14 MU1 KURNATARICA ANTE JUŠIĆ GAJETA
15 MU 1054   BORIS NINIĆ GAJETA
16 MU 31 ŠIMICA MATEJ ŠIKIĆ GAJETA
17 MU 988 MODRAVARKA OGNJEN JAKOVČEV GAJETA
18 MU 644 SUK DENIS JAKOVČEV GAJETA
19 MU 1229 OLGA ZDENKO BILIĆ GAJETA
20 TI794 NORKA NIKŠA PIRJAK GAJETA
21 MU 810 DUME NIKOLA BALIN GAJETA
22 TI 232 TETA COLE MILOŠ LAPOV GAJETA
23 MU 697 KRALJICA ŽELJKO BURTIN GAJETA
24 MU 588 DAVNA ŽEJA ZVONIMIR ILIJIĆ GAJETA
25 MU 716   NIKOLA PLESLIĆ GAJETA
26 BG 1215 BUHA STANISLAV KUSTERA GAJETA
27 MU 1658 BABA CELINA LUCIJANO KAPOV GAJETA
28 MU52 JUŠINICA ZORAN JUŠIĆ GAJETA
29 BG 99   DOBROSLAV KOVAČIĆ GAJETA
30 ŠB 4870 VIRA LUKA KALINIĆ GAJETA
31 MU 1072 MLADENKA NEVICA MUDRONJA GAJETA
32 HV 942 KULAF FRANE MILIČIĆ GAJETA
33 MU 108 ŠIMICA VLADIMIR SKRAČIĆ GAJETA
34 MU793 MALI PARTIZAN ZDRAVKO BAŠIĆ GAJETA
nisu završili MU 470   SINIŠA ČUBRIĆ GAJETA
nisu završili TI1240 BAČURKOVICA VJEKOSLAV KLARIN GAJETA

 

Poredak u grupi - GAJETA bez motora
Poredak Oznaka Ime Kormilar Klasa
1 ŠB4585 MARIJA MOĆNA NIKOLA SKRAČIĆ GAJETA B/M
2 TI250 MATI JEZERKA IVAN JOVIĆ GAJETA B/M

 

Poredak u grupi - KAIĆ
Poredak Oznaka Ime Kormilar Klasa
1 MU186 MARIJA ANA JERAT KAIĆ
2 MU 674   ZLATKO KOVAČEV  KAIĆ
3 MU175 BRUKA ŠIME LOVRIĆ KAIĆ
4 MU65   SLOBODAN SKRAČIĆ KAIĆ
5 MU 637 MLADENKA LUKA VODOPIJA KAIĆ 
nisu završili ŠB 4887 KRAPAN-GAJ NIKICA BUJAS KAIĆ

 

Poredak u grupi - KAIĆ bez motora
Poredak Oznaka Ime Kormilar Klasa
1 MU 906 MARINKA DUJE FRŽOP KAIĆ B/M
2 RB 6 PEINKA PETAR ŠPANJOL KAIĆ B/M
3 MU 888 KNEZAC MATEJ JEŽINA KAIĆ B/M
nisu završili   JURKOVICA ANDRIJA PTAMOJEVIĆ KAIĆ B/M
nisu završili   LUCICA MIRO CVITKOVIĆ KAIĆ B/M
nisu završili ST 312   SNJEŽAN RAMEŠA KAIĆ B/M

 

Murter, 25.09.2016.

Foto galerija Latinskog Idra 2016.
Arhiva rezultata

Na vrh...