najave događanja:

Veslačka regata
Murter
08.09. Petak

17:00h - mala

17:30h - ženska

18:30h - muška


Gajeta's CUP
Murter
28.09. Četvrtak

16:00h - Murterska vala


Malo latinsko idro
Murter
29.09. Četvrtak

16:00h


Latinsko idro
Murter
01.10. Nedjalja

10:00h - 1.sastanak

14:00h - 2.sastanak

15:00h - start

novosti:

partneri stranice:

Latinsko idro Murter 2011.


Ukupni poredak:

  Oznaka Ime Kormilar Klasa
1 229 MU GODULO ČEDOMIR BURTINA Gajeta
2 MU 1140 BEPINA TURČINOV EDI Gajeta BM
3 VD 101 DUMINA ŠIME STIPANIČEV Gajeta
4 MU 752 TRTUŠA ANTE TURČINOV Gajeta
5 MU 485 SIROTICA DAMIR ČORKALO Gajeta
6 MU 31 ŠIMICA MATEJ ŠIKIĆ Gajeta BM
7 111 MU JARUH GRGO JERAT Leut
8 MU 60 PEGULA JOSIP TURČINOV Gajeta
9 MU 906   JURE FRŽOP Kaić BM
10 MU 988 MODRAVKA OGNJEN JAKOVČEV Gajeta
11 VD  998 JADRANKA DRAŽEN FRANIĆ Leut
12 MU 644   DENIS JAKOVČEV Gajeta
13 ŠI 684   JOSIP PAVIĆ Gajeta BM
14 MU 1054   NINIĆ BORIS Gajeta
15 RB 150   PETAR ŠPANJOL Kaić BM
16 MU 887   ANTE DAVOR TURČINOV Gajeta
17 MU 1019 MAČUHICA TIHOMIR TURČINOV Gajeta
18 BG 765   RADE ŠARIĆ Leut
19 MU 310 SLAVICA IVAN KAPETANOVIĆ Gajeta
20 MU 1039   BORIS TURČINOV Leut
21 MU 41   BRANKO JADREŠIĆ Gajeta
22 MU 716   NIKOLA PLESLIĆ Gajeta
23 MU 219 DIŠPETOŽA KREŠIMIR BOSNA Gajeta
24 MU 55   DRAGULO VODOPIJA Leut
25 MD 551   ROBERT MOHOVIĆ Kaić BM
26 MU 697   ALBIN JAKAS Gajeta
27 ŠB 4166 SALMA ĐORĐE LJUBA Leut
28 BG 1576   MIRKO ČEPO Leut
29 MU 712   MATEJ JEŽINA Gajeta
30 RV 1004 FIAMITA SERGIO SPOOZA Kaić BM
31 RK 8452 NEBULOZA NIČIJA IGOR FELKER Gajeta BM
32 MU 1229 OLGA ZDENKO BILIĆ Gajeta
33 MU 85 TREVA TONKO SKRAČIĆ Leut
34 VD 1227 ANĐELKA BORIS ANTIĆ Gajeta
35   MATI JEZERKA KRSTE UKAS Gajeta BM
36 175 MU BURKA ŠIME LOVRIĆ Kaić
37 MU 108 ŠIMICA IVO SKRAČIĆ - ĐELO Gajeta
38 MU 1 KURNATARICA PLESLIĆ NADO Gajeta BM
39 MU 810 DUME VERONIKA BALIN Gajeta
40 HV 5 LESNA BRANKO KIRGIN Gajeta BM
41 VD 189   IVICA CRLJENAK Gajeta
42 85 MU BAŽOKIĆ BAŽOKIĆ Leut
43 MU 576   MIKIN SINIŠA Gajeta
44 MU 693   NIKOLA MUDRONJA Gajeta
45 MU 186 MARIJICA ANA JERAT Kaić
46 MU 1086   VENČOSLAV SKRAČIĆ Gajeta
47 BG 100   BRANE MAĐERIĆ Kaić BM
49 VD 1238 VRŠA ROKO DEVAŠ Kaić BM
50 MU 388 VEDRANKO SNJEŽAN RAMEŠA Gajeta
51 MU 835 GRBINAC DOMINIK POPOVIĆ Leut
52 BG 499   LUČIANO MANDIĆ Kaić BM
53 ZD 998 CICIBELA MARINO MIJAT Leut
55 MU 674   ZLATKO KOVAČEV Kaić
56 MU 820   IVAN SKRAČIĆ Leut
57 MU 286 PEHUJICA MATEJ PLESLIĆ Kaić BM
58 MU 1203   MILAN BURTINA Gajeta
59 MU 694   ADRIAN MUDRONJA Kaić BM
60 MU 888 KNEZAC ANTE JUŠIĆ Kaić
61 MU 632   ANDRIJA MUDRONJA Leut
62 BG 913   DOBROSLAV KOVAČIĆ Kaić BM
63 MU 790 RAJNA IVAN CRLJENKO Kaić
64 MU 1071   VALTER SLADIĆ Kaić BM
65 MU 1162   MIRKO VODOPIJA Gajeta
66 ŠB 798 SLAVKA PETAR ŠTRBINIĆ Gajeta
67 MU 768 ILIJA NIKOLA BALIN Kaić
68 MU 762 CRNI LEOPOLD JURAGA Gajeta
69 TI 337 ZORA STAJKO PAŠKVALIN Gajeta
dsf MU 366 ANKA NIKOLA ZUBER Gajeta
* MU 959   ANTE KOVAČEV Gajeta
* MU 599 LUCE ŠIME JUŠIĆ Kaić BM
* MU 1281 KEROFA LOVRE VIDAKOVIĆ Kaić BM
* MU 271 KAIĆ PASARA SLAVKO ČUBRIĆ Kaić
* MU 356 LARIN IZBOR JOSIP CVITAN Kaić BM
* MU 1086   VENLOSLAV SKRAČIĆ Gajeta
* ST 321 BAJADERA IVAN ČETIPOVIĆ Leut

* nije startao/ nije završio



Poredak u grupi - LEUT:

  Oznaka Ime Kormilar Klasa
1 111 MU JARUH GRGO JERAT Leut
2 VD  998 JADRANKA DRAŽEN FRANIĆ Leut
3 BG 765   RADE ŠARIĆ Leut
4 MU 1039   BORIS TURČINOV Leut
5 MU 55   DRAGULO VODOPIJA Leut
6 ŠB 4166 SALMA ĐORĐE LJUBA Leut
7 BG 1576   MIRKO ČEPO Leut
8 MU 85 TREVA TONKO SKRAČIĆ Leut
9 85 MU BAŽOKIĆ BAŽOKIĆ Leut
10 MU 835 GRBINAC DOMINIK POPOVIĆ Leut
11 ZD 998 CICIBELA MARINO MIJAT Leut
12 MU 820   IVAN SKRAČIĆ Leut
13 MU 632   ANDRIJA MUDRONJA Leut
* ST 321 BAJADERA IVAN ČETIPOVIĆ Leut

* nije startao/ nije završio



Poredak u grupi - GAJETA:

  Oznaka Ime Kormilar Klasa
1 229 MU GODULO ČEDOMIR BURTINA Gajeta
2 VD 101 DUMINA ŠIME STIPANIČEV Gajeta
3 MU 752 TRTUŠA ANTE TURČINOV Gajeta
4 MU 485 SIROTICA DAMIR ČORKALO Gajeta
5 MU 60 PEGULA JOSIP TURČINOV Gajeta
6 MU 988 MODRAVKA OGNJEN JAKOVČEV Gajeta
7 MU 644   DENIS JAKOVČEV Gajeta
8 MU 1054   NINIĆ BORIS Gajeta
9 MU 887   ANTE DAVOR TURČINOV Gajeta
10 MU 1019 MAČUHICA TIHOMIR TURČINOV Gajeta
11 MU 310 SLAVICA IVAN KAPETANOVIĆ Gajeta
12 MU 41   BRANKO JADREŠIĆ Gajeta
13 MU 716   NIKOLA PLESLIĆ Gajeta
14 MU 219 DIŠPETOŽA KREŠIMIR BOSNA Gajeta
15 MU 697   ALBIN JAKAS Gajeta
16 MU 712   MATEJ JEŽINA Gajeta
17 MU 1229 OLGA ZDENKO BILIĆ Gajeta
18 VD 1227 ANĐELKA BORIS ANTIĆ Gajeta
19 MU 108 ŠIMICA IVO SKRAČIĆ - ĐELO Gajeta
20 MU 810 DUME VERONIKA BALIN Gajeta
21 VD 189   IVICA CRLJENAK Gajeta
22 MU 576   MIKIN SINIŠA Gajeta
23 MU 693   NIKOLA MUDRONJA Gajeta
24 MU 1086   VENČOSLAV SKRAČIĆ Gajeta
25 MU 388 VEDRANKO SNJEŽAN RAMEŠA Gajeta
26 MU 1203   MILAN BURTINA Gajeta
27 MU 1162   MIRKO VODOPIJA Gajeta
28 ŠB 798 SLAVKA PETAR ŠTRBINIĆ Gajeta
29 MU 762 CRNI LEOPOLD JURAGA Gajeta
30 TI 337 ZORA STAJKO PAŠKVALIN Gajeta
dsf MU 366 ANKA NIKOLA ZUBER Gajeta
* MU 959   ANTE KOVAČEV Gajeta
* MU 1086   VENLOSLAV SKRAČIĆ Gajeta

* nije startao/ nije završio


Poredak u grupi - GAJETA bez motora:

  Oznaka Ime Kormilar Klasa
1 MU 1140 BEPINA TURČINOV EDI Gajeta BM
2 MU 31 ŠIMICA MATEJ ŠIKIĆ Gajeta BM
3 ŠI 684   JOSIP PAVIĆ Gajeta BM
4 RK 8452 NEBULOZA NIČIJA IGOR FELKER Gajeta BM
5   MATI JEZERKA KRSTE UKAS Gajeta BM
6 MU 1 KURNATARICA PLESLIĆ NADO Gajeta BM
7 HV 5 LESNA BRANKO KIRGIN Gajeta BM

* nije startao/ nije završio


Poredak u grupi - KAIĆ:

  Oznaka Ime Kormilar Klasa
1 175 MU BURKA ŠIME LOVRIĆ Kaić
2 MU 186 MARIJICA ANA JERAT Kaić
3 MU 674   ZLATKO KOVAČEV Kaić
4 MU 888 KNEZAC ANTE JUŠIĆ Kaić
5 MU 790 RAJNA IVAN CRLJENKO Kaić
6 MU 768 ILIJA NIKOLA BALIN Kaić
* MU 271 KAIĆ PASARA SLAVKO ČUBRIĆ Kaić

* nije startao/ nije završio


Poredak u grupi - KAIĆ bez motora:

  Oznaka Ime Kormilar Klasa
1 MU 906   JURE FRŽOP Kaić BM
2 RB 150   PETAR ŠPANJOL Kaić BM
3 MD 551   ROBERT MOHOVIĆ Kaić BM
4 RV 1004 FIAMITA SERGIO SPOOZA Kaić BM
5 BG 100   BRANE MAĐERIĆ Kaić BM
6 VD 1238 VRŠA ROKO DEVAŠ Kaić BM
7 BG 499   LUČIANO MANDIĆ Kaić BM
8 MU 286 PEHUJICA MATEJ PLESLIĆ Kaić BM
9 MU 694   ADRIAN MUDRONJA Kaić BM
10 BG 913   DOBROSLAV KOVAČIĆ Kaić BM
11 MU 1071   VALTER SLADIĆ Kaić BM
* MU 599 LUCE ŠIME JUŠIĆ Kaić BM
* MU 1281 KEROFA LOVRE VIDAKOVIĆ Kaić BM
* MU 356 LARIN IZBOR JOSIP CVITAN Kaić BM

* nije startao/ nije završio

Murter, 02.10.2011.

Foto galerija Latinskog Idra 2011.
Arhiva rezultata

Na vrh...