najave događanja:

Veslačka regata
Murter
08.09. Petak

17:00h - mala

17:30h - ženska

18:30h - muška


Gajeta's CUP
Murter
28.09. Četvrtak

16:00h - Murterska vala


Malo latinsko idro
Murter
29.09. Četvrtak

16:00h


Latinsko idro
Murter
01.10. Nedjalja

10:00h - 1.sastanak

14:00h - 2.sastanak

15:00h - start

novosti:

partneri stranice:

Latinsko idro Murter 2010.


Ukupni poredak:

Oznaka Ime Kormilar Klasa
1 BG 519 Mala Matulića Krsto Matulić Gajeta
2 111 MU Jaruh Grgo Jerat Leut
3 MU 229   Čedomir Burtina  Gajeta 
4 MU 1104 Bepina  Edi Turčinov  Gajeta
5 MU 07 Flok Jere Skračić Gajeta BM
6 MU 31 Šimica Dino Sladić Gajeta BM
7 MU 485 Sirotica  Damir Čorkalo  Gajeta
8 MU 752 Trtuša Ante Turčinov Gajeta
9 OP 973 Lovranska Lantina Mario Legat Kaić BM
10 MU 41   Jakovčev Edi Gajeta
11 MU 310 Slavica Ive Kapetanović Gajeta
12 MU 1054 Marina Betina Boris Ninić Gajeta
13 Mu 988 Modravarka Hrvoje Jakovčev Gajeta
14 MU 906 Marinka  Jure Fržop  Kaić BM
15 MU 186 Marija Ana Jerat Kaić
16 MU 1229 Olga Zdenka Bilić Gajeta
17 MU 60   Josip Turčinov Gajeta
18 BG 765   Stanko Kuštera Leut
19 MU 1039   Jelena Belamarić Leut
20 MU 108 Šimica Tomislav Skračić Gajeta
21 RB 150   Petar Španjol Kaić
22 MU 647   Zlatko Kovačev Kaić
23 MU 1 Kurnatarica Ivan Božikov Gajeta BM
24 ŠB 756   Neven Bjažić Leut
25 MU 810 Dume Nikola Balin Gajeta
26 85 MU Bažokić Ive Šikić Bažokić Leut
27 MU 693 Teško Idro Nikola Mudronja Gajeta
28 MU 219 Dišpetoža Bosna Krešimir Gajeta
29 MU 1086   Venčoslav Skračić Gajeta
30 ŠB 4870   Kalinić Luka Gajeta
31 MU 835 Grbinac Karlo Popović Gajeta
32 MU 576   Siniša Mikin Gajeta
33 MU 712   Matej Ježina Gajeta
34 RV 1004 Fiamita Benussi Alvise Kaić BM
35 MU 716   Ivo Pleslić Gajeta
36 BG 1597   Luka Bobić Kaić BM
37 MU 286 Pehujica Matej Pleslić Kaić BM
38 MU 356   Mario Cvitan Kaić BM
39 VD 620   Zoran Josipović Kaić
40 MU 820   Ante Skračić Leut
41 Mu 388   Snježasn Rameša  Gajeta
42 MU 85   Skračić Tonko Leut
43 ŠB 4166 Hvar Đorđe Ljuba Leut
44 MU 1162   Mirko Vodopija Gajeta
45 MD 551   Robert Mohović Kaić BM
46 MU 1019   Tihomir Turčinov Gajeta
47 MU 694 Ane Adrian Mudronja Kaić BM
48 MU 599 Luce Šime Jušić Kaić BM
49 BG 100   Brane Mađerić Kaić BM
50 MU 55   Dragulo Vodopija Leut
51 / plavi Mate Papeša Kaić BM
52 MU 632   Andrija Mudronja Leut  
53 MU 98 Jadranka Hrvoje Šikić Gajeta
54 VD 189   Ivica Crljenak  Gajeta
55 / Crni Mate Lovrić Kaić
56 MU 1281     Gajeta
57 MU 1070 Mladenka Nikola Mudronja Leut
58 Ti 337 Zoran Paškvalin Stajko Gajeta
59 MU 790 Rajna Crljenko Mladen Kaić
60 MU 888 Knezac  Dume Jušić Kaić
61 MU 762   Leopold Juraga Gajeta
* BA 1 Šajeta Luciano Keber Leut
* BG 1576   Mirko Čepo Leut
* / Condura Croatica Eugen Motušić Leut
* DB 2290 Dubrovčanka Wapler Nicolas Gajeta
* MU 292 Petra Mile Skračić Gajeta
* MU 366 Anka Skračić Slobodan Gajeta
* VD 101 Dumina Šime Stipaničev Gajeta  
* MU 175   Šime Lovrić Kaić
* MU 149   Papeša Mate Kaić BM
* 1291 MU Saho Lovre Vidaković Kaić BM
* MU 1071   Valter Sladić Kaić BM

* nije startao/ nije završio



Poredak u grupi - LEUT:

  Oznaka Ime Kormilar Klasa
1 111 MU Jaruh Grgo Jerat Leut
2 BG 765   Stanko Kuštera Leut
3 MU 1039   Jelena Belamarić Leut
4 ŠB 756   Neven Bjažić Leut
5 85 MU Bažokić Ive Šikić Bažokić Leut
6 MU 820   Ante Skračić Leut
7 MU 85   Skračić Tonko Leut
8 ŠB 4166 Hvar Đorđe Ljuba Leut
9 MU 55   Dragulo Vodopija Leut
10 MU 632   Andrija Mudronja Leut
11 MU 1070 Mladenka Nikola Mudronja Leut
* BA 1 Šajeta Luciano Keber Leut
* BG 1576   Mirko Čepo Leut
* / Condura Croatica Eugen Motušić Leut

* nije startao/ nije završio



Poredak u grupi - GAJETA:

  Oznaka Ime Kormilar Klasa
1 BG 519 Mala Matulića Krsto Matulić Gajeta
2 MU 229   Čedomir Burtina  Gajeta 
3 MU 1104 Bepina  Edi Turčinov  Gajeta
4 MU 485 Sirotica  Damir Čorkalo  Gajeta
5 MU 752 Trtuša Ante Turčinov Gajeta
6 MU 41   Jakovčev Edi Gajeta
7 MU 310 Slavica Ive Kapetanović Gajeta
8 MU 1054 Marina Betina Boris Ninić Gajeta
9 Mu 988 Modravarka Hrvoje Jakovčev Gajeta
10 MU 1229 Olga Zdenka Bilić Gajeta
11 MU 60   Josip Turčinov Gajeta
12 MU 108 Šimica Tomislav Skračić Gajeta
13 MU 810 Dume Nikola Balin Gajeta
14 MU 693 Teško Idro Nikola Mudronja Gajeta
15 MU 219 Dišpetoža Bosna Krešimir Gajeta
16 MU 1086   Venčoslav Skračić Gajeta
17 ŠB 4870   Kalinić Luka Gajeta
18 MU 835 Grbinac Karlo Popović Gajeta
19 MU 576   Siniša Mikin Gajeta
20 MU 712   Matej Ježina Gajeta
21 MU 716   Ivo Pleslić Gajeta
22 Mu 388   Snježasn Rameša  Gajeta
23 MU 1162   Mirko Vodopija Gajeta
24 MU 1019   Tihomir Turčinov Gajeta
25 MU 98 Jadranka Hrvoje Šikić Gajeta
26 VD 189   Ivica Crljenak  Gajeta
27 MU 1281     Gajeta
28 Ti 337 Zoran Paškvalin Stajko Gajeta
29 MU 762     Gajeta
* DB 2290 Dubrovčanka Wapler Nicolas Gajeta
* MU 292 Petra Mile Skračić Gajeta
* MU 366 Anka Skračić Slobodan Gajeta
* VD 101 Dumina Šime Stipaničev Gajeta

* nije startao/ nije završio


Poredak u grupi - GAJETA bez motora:

Oznaka Ime Kormilar Klasa
1 MU 07 Flok Jere Skračić Gajeta BM
2 MU 31 Šimica Dino Sladić Gajeta BM
3 MU 1 Kurnatarica Ivan Božikov Gajeta BM

* nije startao/ nije završio


Poredak u grupi - KAIĆ:

Oznaka Ime Kormilar Klasa
1 MU 186 Marija Ana Jerat Kaić
2 MU 647   Zlatko Kovačev Kaić
3 / Crni Mate Lovrić Kaić
4 MU 790 Rajna Crljenko Mladen Kaić
5 MU 888 Knezac  Dume Jušić Kaić
* MU 175   Šime Lovrić Kaić
  RB 150   Petar Španjol Kaić

* nije startao/ nije završio


Poredak u grupi - KAIĆ bez motora:

Oznaka Ime Kormilar Klasa
1 MU 906 Marinka  Jure Fržop  Kaić BM
2 BG 1597   Luka Bobić Kaić BM
3 MU 286 Pehujica Matej Pleslić Kaić BM
4 MU 286   Mario Cvitan Kaić BM
5 MU 356   Zoran Josipović Kaić BM
6 VD 620   Robert Mohović Kaić BM
7 MD 551   Adrian Mudronja Kaić BM
8 MU 694 Ane Šime Jušić Kaić BM
9 MU 599 Luce Brane Mađerić Kaić BM
10 BG 100   Mate Papeša Kaić BM
11 / plavi Papeša Mate Kaić BM
* MU 149   Lovre Vidaković Kaić BM
* 1291 MU Saho Valter Sladić Kaić BM
* OP 973 Lovranska Lantina Mario Legat Kaić BM van konkurencije
  RV 1004 Fiamita Benussi Alvise Kaić BM van konkurencije

* nije startao/ nije završio

Foto galerija Latinskog Idra 2010.
Arhiva rezultata

Na vrh...